Prolabs SR-XENPAK-C 10GBase-SR 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SR-XENPAK-C
Part Number SR-XENPAK-C
Product ID 12335

Beschikbaarheid: 3 In voorraad

Excl. BTW: € 59,00 Incl. BTW: € 71,39

/

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand ProLabs
Model SR-XENPAK-C
Part Number SR-XENPAK-C
Network Poorten 2x
Network Snelheid 10G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.