PicoLight 4Gbps SFP PLRXPL-VC-SG3-24-N

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PLRXPL-VC-SG3-24-N
Product ID 6592

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 7,95 Incl. BTW: € 9,62

PicoLight 4Gbps SFP PLRXPL-VC-SG3-24-N

Extra informatie

Naam bij Server

PicoLight SFP Transceiver
Speed: 4 Gbps
Wave Lenght: 850nm (SW)
P/N: PLRXPL-VC-SG3-24-N

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PLRXPL-VC-SG3-24-N
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...