Cisco 1000BASE-SX GBIC

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model WS-G584
Part Number 30-0759-02
Product ID 3039

Beschikbaarheid: 23 In voorraad

Excl. BTW: € 19,00 Incl. BTW: € 22,99
used

Cisco 1000Base-SX GBIC

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model WS-G584
Part Number 30-0759-02
Wave Lenght 850nm

Details

WS-G5484 1000BASE-SX GBIC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.