4Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Product Conditie New
Part Number FTLF8524P2BNL-MD, FTLF8524P2BNV, FTRJ8524P2BNV, FTLF8524P2BNL-SU, FTLF8524P2BNV-BR, JSH-42S4DB3-HP, JSH-42S4DB3
HP part nr. 405287-001, A7446-63002, A7446B
Sun Base P/N XSFP-SW-4GB-4PK, 594-2300-01
Intel P/N TXN31115D100000
Product ID 11160

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 3,95 Incl. BTW: € 4,78

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 3,95 Incl. BTW: € 3,95

RN219

More Views

  • 4Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [19 ]  
  • [266 ]  
  • [46 ]  
  • [16 ]  
  • []  
  • [670 ]  
  • [] + 5,00
  • [55 ]  
  • []  
  • [66 ]  
  • [151 ]  

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 3,95 Incl. BTW: € 3,95

Extra informatie

Minimale afname 1
Product Conditie New
Part Number FTLF8524P2BNL-MD, FTLF8524P2BNV, FTRJ8524P2BNV, FTLF8524P2BNL-SU, FTLF8524P2BNV-BR, JSH-42S4DB3-HP, JSH-42S4DB3
HP part nr. 405287-001, A7446-63002, A7446B
Sun Base P/N XSFP-SW-4GB-4PK, 594-2300-01
Intel P/N TXN31115D100000
Network Snelheid 4G
Wave Lenght 850nm + 1310nm + 1490nm
Netwerk Type FC
Connector Type LC

Details

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.