10Gb/s SFP+, AO+-3192-LR

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number FTLX8511D3-H3C
Product ID 11881

Beschikbaarheid: 4 In voorraad

Excl. BTW: € 39,00 Incl. BTW: € 47,19

/

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number FTLX8511D3-H3C
Network Snelheid 10G
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.