Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 1m Yellow

Product Conditie New
Part Number L00885A0006
Product ID 12512

Beschikbaarheid: 78 In voorraad

Excl. BTW: € 7,95 Incl. BTW: € 9,62

Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 1m Yellow [P/N: SCSC09DYE1]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Brand Telegärtner
Part Number L00885A0006
Connector Type LC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.