Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 1m Yellow

Product Conditie New
Part Number D408CCAA000100
Product ID 12846

Beschikbaarheid: 7 In voorraad

Excl. BTW: € 7,95 Incl. BTW: € 9,62

Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 1m Yellow [P/N: D408CCAA000100]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Part Number D408CCAA000100
Connector Type SC/SC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.