Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 15m Yellow

Product Conditie New
Part Number SCSC09DYE15
Product ID 12516

Beschikbaarheid: 6 In voorraad

Excl. BTW: € 19,95 Incl. BTW: € 24,14

Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 15m Yellow [P/N: SCSC09DYE15]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Brand Optronics
Part Number SCSC09DYE15
Connector Type LC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.