Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 10m Yellow

Product Conditie New
Part Number SCSC09DYE10
Product ID 12515

Beschikbaarheid: 2 In voorraad

Excl. BTW: € 19,95 Incl. BTW: € 24,14

Optronics Fiber Patch Cable SC/SC 9/125, 10m Yellow [P/N: SCSC09DYE10]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Brand Optronics
Part Number SCSC09DYE10
Connector Type SC/SC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.