NHR (Network Hardware Resale) 1000BASE-SX GBIC

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model WS-G5484-NHR
Part Number WS-G5484-NHR
Product ID 12393

Beschikbaarheid: 10 In voorraad

Excl. BTW: € 29,00 Incl. BTW: € 35,09

Cisco 1000Base-SX GBIC

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand NHR
Model WS-G5484-NHR
Part Number WS-G5484-NHR
Wave Lenght 850nm

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.