Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 0506016389936, 506016389936
Model FBR-703SDZ-IN2
Dell part nr. R8H2F, 0R8H2F, 407-10353
Product ID 8649

Beschikbaarheid: 55 In voorraad

Excl. BTW: € 89,00 Incl. BTW: € 107,69

Intel FBR-703SDZ-IN2 SW 850nm 10G R8H2F

More Views

  • Intel FBR-703SDZ-IN2 SW 850nm 10G R8H2F

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 0506016389936, 506016389936
Model FBR-703SDZ-IN2
Dell part nr. R8H2F, 0R8H2F, 407-10353
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.