HP ProCurve 2650 B, J4899B, 48Port, 2x Ethernet 1Gbps, 48x Ethernet 100Mbps

HP Parts Exchange lifetime Waranty !

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 0883585976799
Model ProCurve 2650 B
Part Number J4899B
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 7136

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 99,00 Incl. BTW: € 119,79

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

HP ProCurve 2650 B, J4899B, 48Port, 2x Ethernet 1Gbps, 48x Ethernet 100Mbps

More Views

  • HP ProCurve 2650 B, J4899B, 48Port, 2x Ethernet 1Gbps, 48x Ethernet 100Mbps
  • HP ProCurve 2650 B, J4899B, 48Port, 2x Ethernet 1Gbps, 48x Ethernet 100Mbps

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 99,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 850nm, 1310nm (SW/LW)
    P/N: GLC-LH-SM= , 30-1299-01
    [17 ] 9,95
  • x Allied Telesis SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: AT-SPSX
    [] 4,95
  • x Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: GLC-SX-MM , 30-1301-02
    [] 4,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: X3366, 0X3366, FTRJ8519P2BNL
    [43 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8519P1BNL-MD
    [] 5,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Dell, FC 50/125, LC To LC Duplex Cable
    Length: 5 meter
    P/N: 2R394, 02R394
    [] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 0883585976799
Model ProCurve 2650 B
Part Number J4899B
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4.45cm
Breedte 43.99cm
Diepte 32.51cm
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 4Gb/s
Wave Lenght 850nm
Power over Ethernet (PoE)

No

Network Management Layer 2
Netwerk Type NIC

Details

Technical features
External I/O ports 48 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX); 1 RS-232C DB-9 console port; 2 dual-personality ports - each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T; IEEE 802.3u Type 100Base-TX; IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or an open mini-GBIC slot (for use with mini-GBIC transceivers)
Rack mounting Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet (hardware included); horizontal surface mounting only
Latency <13.3 µs (LIFO)
Address Table size 8,000 entries
routing/switching capacity 13.6 Gbps
throughput up to 10.1 million pps
Management Features ProCurve Manager (included); ProCurve Manager Plus; command line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (serial RS-232C)
Power availability 1.5 A
Minimum Supported Software Version H.08.53
Dimensions / weight / warranty
Dimensions (w x d x h) 43.99 x 32.51 x 4.45 cm
Weight 4.44 kg
Warranty Lifetime warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...