Fibre Patch Cable LC/LC 62.5/125, 2m Orange

Product Conditie New
Part Number D105EEAB000200
Product ID 12853

Beschikbaarheid: 1 In voorraad

Excl. BTW: € 11,95 Incl. BTW: € 14,46

Fibre Patch Cable LC/LC 62.5/125, 2m Orange [P/N: D105EEAB000200]

More Views

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Part Number D105EEAB000200
Connector Type SC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.