D-LINK DGS-3024, 24 Port, Layer 2, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DGS-3024
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6775

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Vanaf: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

D-LINK DGS-3024, 24 Port, Layer 2, Gigabit Switch

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DGS-3024
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Network Management Layer 2

Details

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 48 Gbps
MAC Addresses Up to 8,000
Vlan
VLANs supported Up to 255
Chassis
BxDxH (mm) 441 x 309 x 44
Gewicht 3.8 Kg

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.