Dell XH196, Brocade SilkWorm 200E 16-Port Fibre Channel Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SilkWorm 200E
Part Number XH196
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8412

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 169,00 Incl. BTW: € 204,49

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

No support on software or license

Dell XH196, Brocade SilkWorm 200E 16-Port Fibre Channel Switch

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 169,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x NHR SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: GLC-SX-MM-NHR
    [35 ] 4,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 1310nm, 1490nm (LW)
    P/N: GLC-BX-U= , 10-2094-01
    [36 ] 9,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave lenght: 1310nm (LW)
    P/N: FTRJ1319P1BTL, U3650, 0U3650
    [] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ-8519-7D, 3000834-B21
    [13 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8519P1BNL-MD
    [] 5,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: X3366, 0X3366, FTRJ8519P2BNL
    [18 ] 5,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable IEC320 C13 (male) to IEC320 C14 (female)
    Length: 2.0 meter, for PDU, 200V - 240V
    [20 ] 3,95
  • x Power cable IEC320 C13 (female) to IEC320 C14 (male) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [] 2,95
  • x New UTP Cable, CAT6, 3m, Red
    [] 3,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Brocade
Model SilkWorm 200E
Part Number XH196
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4,4cm
Breedte 43,5cm
Diepte 30,5cm
Network Poorten 16x
Max Supported SFP Speed 4Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.