Dell PowerConnect N3024, 24Port, Layer 3, Gigabit Switch, P/N: PDJ93, 0PDJ93, NEW with Dell Warranty

NEW IN SEALED BOX with ORIGINAL FACTORY WARRANTY

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Powerconnect N3024
Dell part nr. PDJ93, 0PDJ93
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8232

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 1.199,00 Incl. BTW: € 1.450,79

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Components in box
Part Number  Qty, Description
PDJ93 1x SWITCH BOX, 24PRT, 1GBE, N3024
78390 1x CORD, POWER, 220V, 2.0M, SHUCO, STRAIGHT
NRDMN 1x ASSEMBLY, CABLE, SERIAL ATTACHED SCSI, EXTERNAL, MINIATURE, 1M
RTR6D 1x KIT, DOCUMENTATION, NON NETWORKING ENVIRONMENT USER(S), N20XX/N30XX, EMEA1

Dell PowerConnect N3024, 24Port, Layer 3, Gigabit Switch, P/N: PDJ93, 0PDJ93, NEW with Dell Warranty

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 1.199,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x NHR SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: GLC-SX-MM-NHR
    [28 ] 4,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 1310nm, 1490nm (LW)
    P/N: GLC-BX-U= , 10-2094-01
    [43 ] 9,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 850nm, 1310nm (SW/LW)
    P/N: GLC-LH-SM= , 30-1299-01
    [] 9,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: X3366, 0X3366, FTRJ8519P2BNL
    [18 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8519P1BNL-MD
    [] 5,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave lenght: 1310nm (LW)
    P/N: FTRJ1319P1BTL, U3650, 0U3650
    [] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV-BR
    [670 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-SU
    [16 ] 7,95
  • x JDSU SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3-HP
    [59 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-MD
    [21 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV
    [266 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV
    [46 ] 7,95
  • x Finisar / HP SFP Transceiver
    Speed: 4Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV, A7446-63002, 405287-001
    [] 7,95
  • x New Finisar / Oracle Sun SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: SFP XSFP-SW-4GB-4PK, 594-2300-01
    [] 12,95
  • x JDSU / HP SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3, 405287-001, A7446B
    [] 7,95
  • x New Finisar SFP+ Transceiver
    Speed: 10 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLX8570D3BCL-C2 , 10-2566-02
    [103 ] 49,95
Stock Prijs
  • x None
     

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Powerconnect N3024
Dell part nr. PDJ93, 0PDJ93
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3
Netwerk Type NIC

Details

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Full Duplex
MDI/MDIX  
Broadcast storm control  
Performance
Switch Fabric Capacity 212 Gb/s
MAC Addresses Up to 8,000
Vlan
VLANs supported Yes
Protocol based VLANs Yes
Chassis
BxDxH (mm) 434 x 407 x 43,5
Gewicht 6 Kg

Standard Traffic-Port Features

Integrated 10GbE SFP+ dedicated ports (beyond standard ports): 2
Integrated 40GbE QSFP+ dedicated ports: N

Maximum PoE Watts per port

Hot swappable expansion module bay: Rear
Module support for 10GbE: S
Module support for 40GbE: N
Support for 40GbE to 4x 10GbE breakout: N

Traffic-Port Features

Auto-negotiation for speed and flow control: S
Auto MDI/MDIX: S
Port mirroring: S
Flow-based port mirroring: S
Broadcast storm control: S
Energy Efficient Ethernet per port settings: S
Port Profile support including Admin profiles: S

Management- & Configuration-Port Attributes

1 RJ45 console/management port with RS232 signaling: Front
1 Out-of-Band (OOB) Management Port (10/100/1000BASE-T): Front
1 USB (Type A) port for configuration: Front

Stacking Attributes

Integrated rear mini-SAS stacking ports: 2x 21gbps
User port stacking: N
Maximum stacking distance (meters): 3
Maximum stacking speed (full-duplex): 84gbps

Switch Attributes

Line-rate Layer 2 switching: 2
Line-rate Layer 3 routing: 2
CPU Memory: 1GB
Flash Memory: 256MB
Packet Buffer Memory: 4MB
Dual firmware images on-board: S
Temperature sensors for environmental monitoring: S
Cable diagnostics: S
Optical transceiver (SFP/SFP+) diagnostics: S
Switch auditing support: S

Chassis

Dimensions in inches (H x W x D): 1.7126 x 17.0866 x 16.0236
Dimensions in millimeters (H X W X D): 43.5 x 434.0 x 407.0
Rack Height: 1U
Rack-mounting kit: N
ReadyRails ™ rack mounting system, no tools required: S

Power & Cooling Hardware

Internal hot swappable power supply bays: 2
Hot swappable power supplies (included): 1
Integrated power supply (not removable): N
External power supply: N
Power supply redundancy: OA
Removable fans: N
Variable speed fans: S

Environmental Operating Conditions

Operating Temperature in Celsius: 0° to 45° C
Operating Temperature in Fahrenheit: 32° to 113° F
Storage Temperature in Celsius: -40° to 65° C
Storage Temperature in Fahrenheit: -40° to 149° F
Operating Relative Humidity: 95%
Storage Relative Humidity: 85%
Power Supply Efficiency: 80% or better in all operating modes

Modules (optional)

2-port 10 Gigabit BASE-T RJ45 hot swappable uplink module: OA
2-port 10 Gigabit SFP+ hot swappable uplink module: OA
4-port 10 Gigabit BASE-T RJ45 hot swappable module: N
4-port 10 Gigabit SFP+ hot swappable module: N
2-port 40 Gigabit QSFP+ hot swappable module: N

Power Supplies (optional)

RPS720 External Power Supply for N2000 non-POE (720 watts): N
MPS1000 External Power Supply for N2000 POE+ Switches (1000 watts): N

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.