Dell McData 4400, 16 port Fibre Channel Switch, P/N: JH088

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number 007-E00214-011
Dell part nr. JH088
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8353

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 149,00 Incl. BTW: € 180,29

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Dell McData 4400, 16 port Fibre Channel Switch, P/N: JH088 [without SFP module]

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 149,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 1310nm, 1490nm (LW)
    P/N: GLC-BX-U= , 10-2094-01
    [43 ] 9,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 850nm, 1310nm (SW/LW)
    P/N: GLC-LH-SM= , 30-1299-01
    [] 9,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: X3366, 0X3366, FTRJ8519P2BNL
    [18 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8519P1BNL-MD
    [] 5,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave lenght: 1310nm (LW)
    P/N: FTRJ1319P1BTL, U3650, 0U3650
    [] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV-BR
    [670 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-SU
    [16 ] 7,95
  • x JDSU SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3-HP
    [59 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-MD
    [21 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV
    [266 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV
    [46 ] 7,95
  • x Finisar / HP SFP Transceiver
    Speed: 4Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV, A7446-63002, 405287-001
    [] 7,95
  • x New Finisar / Oracle Sun SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: SFP XSFP-SW-4GB-4PK, 594-2300-01
    [] 12,95
  • x JDSU / HP SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3, 405287-001, A7446B
    [] 7,95
  • x New Finisar SFP+ Transceiver
    Speed: 10 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLX8570D3BCL-C2 , 10-2566-02
    [103 ] 49,95
Stock Prijs
  • x None
     

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Dell / McData
Part Number 007-E00214-011
Dell part nr. JH088
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Stackable Switch Ja
Network Management Unknown

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...