Dell Finisar SFP+ Tranceiver 10GBASE-SR/SW FTLX8571D3BCL

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTLX8571D3BCL
Dell part nr. N743D, 0N743D
Product ID 11300

Beschikbaarheid: 13 In voorraad

Excl. BTW: € 39,00 Incl. BTW: € 47,19

Finisar FTLX8571D3BCL SFP+ Tranceiver 10GBASE-SR/SW

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Finisar
Model FTLX8571D3BCL
Dell part nr. N743D, 0N743D
Network Snelheid 10G
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.