MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite Breakout Cable, 3m

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number MPO-UPC-F-LC-UPC-8-OM3
Product ID 12920

Beschikbaarheid: 1 In voorraad

Excl. BTW: € 19,95 Incl. BTW: € 24,14

MPO Female to LC, OM3 LSZH Type B, 8 Fibres Elite Breakout Cable, 3m[P/N: MPO-UPC-F-LC-UPC-8-OM3]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number MPO-UPC-F-LC-UPC-8-OM3

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.