D-LINK DGS-3324SR, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DGS-3324SR
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 10151

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Vanaf: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

D-LINK DGS-3324, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DGS-3324SR
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.