D-Link DES-3526 xStack 24-Port Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model D-Link DES-3526
Part Number DES-3526
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 10994

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 169,00 Incl. BTW: € 204,49

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

D-Link DES-3526 xStack 24-Port Gigabit Switch

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 169,00
Stock Prijs
  •  
  • [15 ] + 19,95
Stock Prijs
  • 1
    x None
     
  • x NHR SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: GLC-SX-MM-NHR
    [19 ] 4,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 1310nm, 1490nm (LW)
    P/N: GLC-BX-U= , 10-2094-01
    [36 ] 9,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: X3366, 0X3366, FTRJ8519P2BNL
    [18 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ-8519-7D, 3000834-B21
    [13 ] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8519P1BNL-MD
    [] 5,95
  • x Finisar / Dell SFP Transceiver
    Speed: 2 Gbps
    Wave lenght: 1310nm (LW)
    P/N: FTRJ1319P1BTL, U3650, 0U3650
    [] 5,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV-BR
    [670 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-SU
    [16 ] 7,95
  • x JDSU SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3-HP, 5697-5552
    [71 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNL-MD
    [19 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLF8524P2BNV
    [266 ] 7,95
  • x Finisar SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV
    [46 ] 7,95
  • x Finisar / HP SFP Transceiver
    Speed: 4Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTRJ8524P2BNV, A7446-63002, 405287-001
    [] 7,95
  • x New Finisar / Oracle Sun SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: SFP XSFP-SW-4GB-4PK, 594-2300-01
    [] 12,95
  • x JDSU / HP SFP Transceiver
    Speed: 4 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: JSH-42S4DB3, 405287-001, A7446B
    [] 7,95
  • x New Finisar SFP+ Transceiver
    Speed: 10 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: FTLX8570D3BCL-C2, 10-2566-02
    [103 ] 49,95
Stock Prijs
  • 1
    x None
     
  • x Power cable IEC320 C13 (male) to IEC320 C14 (female)
    Length: 2.0 meter, for PDU, 200V - 240V
    [20 ] 3,95
  • x Power cable IEC320 C13 (female) to IEC320 C14 (male) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [] 2,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model D-Link DES-3526
Part Number DES-3526
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4,4cm
Breedte 44,1cm
Diepte 20,7cm
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 2

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.