Cisco SFP-10G-LR 10Gbps SFP+

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SFP-10G-LR
Part Number 10-2457-01
Product ID 12412

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 19,95 Incl. BTW: € 24,14
used

Cisco SFP-10G-LR 10-2457-01

More Views

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SFP-10G-LR
Part Number 10-2457-01
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Wave Lenght 1310nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.