Cisco GLC-SX-MM-OEM SFP SW 850nm 1G

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model GLC-SX-MM-OEM
Part Number GLC-SX-MM-OEM
Product ID 6561

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 9,95 Incl. BTW: € 12,04

Cisco GLC-SX-MM-OEM SFP SW 850nm 1G [P/N: GLC-SX-MM-OEM]

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model GLC-SX-MM-OEM
Part Number GLC-SX-MM-OEM
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC
Connector Type LC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.