Cisco DS-SFP-FC4G-SW 4Gbps Short Wave SFP

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DS-SFP-FC4G-SW
Part Number 10-2195-01
Product ID 12401

Beschikbaarheid: 120 In voorraad

Excl. BTW: € 4,95 Incl. BTW: € 5,99

Cisco DS-SFP-FC4G-SW 4Gbps Short Wave SFP 10-2195-01

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model DS-SFP-FC4G-SW
Part Number 10-2195-01
Network Poorten 1x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 1490nm

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.