Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port

Power over Ehternet (PoE)

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst WS-C3750V2-48-PS-S
Part Number WS-C3750V2-48-PS-S-V06
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6802

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 298,00 Incl. BTW: € 360,58

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 298,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x NHR SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave Lenght: 850nm (SW)
    P/N: GLC-SX-MM-NHR
    [28 ] 4,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 1310nm, 1490nm (LW)
    P/N: GLC-BX-U= , 10-2094-01
    [38 ] 9,95
  • x New Cisco SFP Transceiver
    Speed: 1 Gbps
    Wave lenght: 850nm, 1310nm (SW/LW)
    P/N: GLC-LH-SM= , 30-1299-01
    [] 9,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable IEC320 C13 (male) to IEC320 C14 (female)
    Length: 2.0 meter, for PDU, 200V - 240V
    [25 ] 3,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst WS-C3750V2-48-PS-S
Part Number WS-C3750V2-48-PS-S-V06
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Power over Ethernet (PoE)

Yes

Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3

Details

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Provides full IPv6 dynamic routing Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 32 Gb/s
MAC Addresses Up to 12000
Vlan
VLANs supported Up to 1000
Chassis
BxDxH (mm) 44 x 44,3 x 29,5
Gewicht 4,6 Kg

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.