ACT Fiber Patch Cable LC/LC 50/125, 7m Aqua

Product Conditie New
Model Fiber Optical Patchcable
Part Number RL9607
Product ID 12494

Beschikbaarheid: 23 In voorraad

Excl. BTW: € 19,00 Incl. BTW: € 22,99

ACT Fiber Patch Cable LC/LC 50/125, 7m Aqua [P/N: RL9607]

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Brand ACT
Model Fiber Optical Patchcable
Part Number RL9607
Connector Type LC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...
🍪 Cookie settings
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.