CISCO XENPAK-10GB-SR= 850nm NEW

Product Conditie New
Model XENPAK-10GB-SR=
Product ID 3045

Beschikbaarheid: 2 In voorraad

Excl. BTW: € 1.600,00 Incl. BTW: € 1.936,00

CISCO XENPAK-10GB-SR=   850nm NEW

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Model XENPAK-10GB-SR=
Network Poorten 2x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...