Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm NEW

Product Conditie New
Model XENPAK-10GB-LX4=
Part Number 10-1991-02
Product ID 3044

Beschikbaarheid: 21 In voorraad

Excl. BTW: € 60,00 Incl. BTW: € 72,60

Cisco XENPAK-10GB-LX4= LW 1310nm NEW

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Model XENPAK-10GB-LX4=
Part Number 10-1991-02
Network Poorten 2x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...