Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number FTRJ8524P2BNV
Product ID 3997

Beschikbaarheid: 46 In voorraad

Excl. BTW: € 15,00 Incl. BTW: € 18,15

Finisar  FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number FTRJ8524P2BNV
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...