PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PLRXPL-VC-SG3-24-N
Sun FRU P/N 594-2300-01
Product ID 6592

Beschikbaarheid: 1 In voorraad

Excl. BTW: € 20,00 Incl. BTW: € 24,20

PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PLRXPL-VC-SG3-24-N
Sun FRU P/N 594-2300-01
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...