Mellanox ConnectX-3 EN HBA Single Port 10Gb/s Fibre Channel PCI-E

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model ConnectX-3 EN
Part Number MCX311A-XCAT
Product ID 8985

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 99,95 Incl. BTW: € 120,94

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 99,95 Incl. BTW: € 99,95

Mellanox ConnectX-3 EN CX311A HBA SFP+ Single Port 10Gb/s Fibre Channel PCI-E

  • 10Gb/s connectivity for servers and storage
  • Industry-leading throughput and latency performance
  • I/O consolidation
  • Virtualization acceleration
  • Software compatible with standard TCP/UDP/IP and iSCSI stacks

Click here for more information

RN219

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .
Uw server wordt zorgvuldig geassembleerd en getest voordat deze  verzonden wordt.

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !

Stock Prijs
  • []  
Stock Prijs
  • x New Fiber Optical Patchcord, SC/PC to SC/PC
    Duplex Multimode 62.5/125, OM1
    Length: 5M
    P/N: 442205-RL3005
    [15 ] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 99,95 Incl. BTW: € 99,95

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Mellanox
Model ConnectX-3 EN
Part Number MCX311A-XCAT
Full profile / Low Profile Full Profile
Card Interface PCI-E
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type HBA
Card Interface PCI-E

Details

BENEFITS

  • 10GbE/s connectivity for servers and storage
  • Industry-leading throughput and latency performance
  • I/O consolidation
  • Virtualization acceleration
  • Software compatible with standard TCP/UDP/IP and iSCSI stacks

KEY FEATURES

  • Single 10Gb/s Ethernet port
  • PCI Express 3.0 (up to 8GT/s)
  • Low Latency RDMA over Ethernet
  • Data Center Bridging support
  • TCP/IP stateless offload in hardware
  • Traffic steering across multiple cores
  • Hardware-based I/O virtualization
  • Intelligent interrupt coalescence
  • Advanced Quality of Service
  • RoHS-R6
One moment please, your page is loading...