Linksys Cisco SRW248G4P 48-port 10/100 + 4-port Gigabit Switch - WebView/PoE

Ideal for VOIP!

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SRW248G4P
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8357

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 295,00 Incl. BTW: € 356,95

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Factory reset and fully tested

Linksys Cisco SRW248G4P 48-port 10/100 + 4-port Gigabit Switch - WebView/PoE

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .
Uw server wordt zorgvuldig geassembleerd en getest voordat deze  verzonden wordt.

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !

Stock Prijs
  • [] + 295,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G
    [] 10,00
  • x Allied Telesis AT-SPSX SFP SW 850nm 1G
    [] 9,95
  • x New Cisco GLC-BX-U= SFP SW 1G 1310nm(TX) / 1490nm(RX) NEW
    [43 ] 49,95
  • x New Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm 1G NEW
    [19 ] 24,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable European plug CEE7/7 to IEC320 C13 (Female) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [225 ] 2,95
  • x Dell, FC 50/125, LC To LC Duplex Cable
    Length: 5 meter
    P/N: 2R394, 02R394
    [] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model SRW248G4P
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4,4cm
Breedte 44,0cm
Diepte 34,8cm
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 2x
Power over Ethernet (PoE)

YES

Network Managment Layer 2
Netwerk Type NIC

One moment please, your page is loading...