Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell P/N: R8H2F, 0R8H2F

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FBR-703SDZ-IN2
Dell part nr. R8H2F, 0R8H2F
Product ID 8649

Beschikbaarheid: 18 In voorraad

Excl. BTW: € 89,00 Incl. BTW: € 107,69

Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell P/N: R8H2F, 0R8H2F

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FBR-703SDZ-IN2
Dell part nr. R8H2F, 0R8H2F
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type FC

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

One moment please, your page is loading...