HP JD092B SFP+ Module. X130 10GB SFP+ LC SR TRANSCEIVER TRANS. 1 x 10GBase-SR

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number H8571D3BCL-H3C, FTLX8571D3BCL-HC
Product ID 6530

Beschikbaarheid: 5 In voorraad

Excl. BTW: € 159,00 Incl. BTW: € 192,39

X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

21CFR1040.10
LN#50

10Gbps - 300M - 850nm - MM - SFP+

H8571D3BCL-H3C, FTLX8571D3BCL-HC

HP JD092B SFP+ Module. X130 10GB SFP+ LC SR TRANSCEIVER TRANS. 1 x 10GBase-SR

More Views

Extra informatie

Minimale afname 1
ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand Finisar
Part Number H8571D3BCL-H3C, FTLX8571D3BCL-HC
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...