HP ProCurve 2626-PWR, 24 ports switch PoE (power over ethernet) (P/N: J8164A)

PoE (power over ethernet) switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model ProCurve 2626-PWR
Part Number J8164A
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6758

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Vanaf: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

De ProCurve Switch 2600 serie is een verzameling voordelige,stackable, multi-layer, managed switches met 48, 24 of 8autosensing 10/100-poorten en 2 dual-personality poorten voor10/100/1000 of mini-GBIC aansluiting. De ProCurve Switch2650-PWR, 2626-PWR en 2600-8-PWR voldoen aan IEEE 802.3afvoor Power over Ethernet en bieden tot 15,4 Watt per poort.Een externe, redundante voedingsmodule is als accessoireverkrijgbaar.

HP ProCurve 2626-PWR, 24 ports switch PoE (power over ethernet) (P/N: J8164A)

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Garantie van de fabrikant Lifetime warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model ProCurve 2626-PWR
Part Number J8164A
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4.45cm
Breedte 44.25cm
Diepte 45.8cm
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 4Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Power over Ethernet (PoE)

Yes

Network Managment Layer 2
Netwerk Type NIC

Details

Technical features
External I/O ports 24 auto-sensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX); 1 RS-232C DB-9 console port; 2 dual-personality ports - each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T; IEEE 802.3u Type 100Base-TX; IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or an open mini-GBIC slot (for use with mini-GBIC transceivers)
Rack mounting Mounts in an EIA-standard 19 inch rack
Latency <12 µs (LIFO)
Address Table size 8,000 entries
routing/switching capacity 9.6 Gbps
throughput up to 6.6 million pps
Management Features HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager (included); command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (serial RS-232C)
Power availability 6.4 A
Dimensions / weight / warranty
Dimensions (w x d x h) 44.25 x 45.8 x 4.45 cm
Weight 6.81 kg
Warranty Lifetime warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)
One moment please, your page is loading...