HP ProCurve 2610-24/12PWR, J9086A, 24Port, Layer 3, GigaBit Switch

HP Parts Exchange lifetime Waranty !

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model ProCurve 2610-24/12PWR
Part Number J9086A
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6755

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 495,00 Incl. BTW: € 598,95

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

HP ProCurve 2610-24/12PWR, J9086A, 24Port, Layer 3, GigaBit Switch

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .
Uw server wordt zorgvuldig geassembleerd en getest voordat deze  verzonden wordt.

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !

Stock Prijs
  • [] + 495,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G
    [] 10,00
  • x Allied Telesis AT-SPSX SFP SW 850nm 1G
    [] 9,95
  • x New Cisco GLC-BX-U= SFP SW 1G 1310nm(TX) / 1490nm(RX) NEW
    [43 ] 49,95
  • x New Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm 1G NEW
    [19 ] 24,95
  • x Finisar FTRJ8519P2BNL 2G SFP SW 850nm Dell P/N: 0X3366
    [43 ] 20,00
  • x Finisar FTRJ-8519-7D SFP SW 850nm
    [] 15,00
  • x Finisar FTRJ8519P1BNL-MD SFP SW 850nm
    [] 13,00
  • x Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LW 1310nm Dell P/N: 0U3650
    [16 ] 36,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm
    [685 ] 14,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-SU SFP SW 850nm
    [16 ] 13,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3-HP SFP SW 850nm
    [59 ] 8,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-MD SFP SW 850nm
    [21 ] 24,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNV SFP SW 850nm
    [266 ] 20,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm
    [46 ] 15,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446
    [] 15,00
  • x SUN XSFP-SW-4GB-4PK SFP SW 850nm
    [] 24,95
  • x PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm
    [] 20,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446B
    [] 10,00
  • x New Finisar FTLX8570D3BCL-C2 SFP SW 850nm 10G Cisco P/N: 10-2566-02
    [127 ] 29,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable European plug CEE7/7 to IEC320 C13 (Female) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [223 ] 2,95
  • x Dell, FC 50/125, LC To LC Duplex Cable
    Length: 5 meter
    P/N: 2R394, 02R394
    [] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Garantie van de fabrikant Lifetime warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model ProCurve 2610-24/12PWR
Part Number J9086A
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Power over Ethernet (PoE)

Port 1 - 12 with PoE

Network Managment Layer 3
Netwerk Type NIC

Details

Technical features
External I/O ports 24 auto-sensing 10/100 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX); Media Type: Auto-MDIX; Duplex: half or full; 1 RJ-45 serial console port; 2 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 2 open mini-GBIC (SFP) slots
Rack mounting Mounts in an EIA-standard 19 inch rack
Latency 100 Mb < 4.1 us; 1000 Mb < 2.9 us
Address Table size 8,000 entries
routing/switching capacity 12.8 Gbps
throughput up to 9.5 million pps
Management Features HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager (included); command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (serial RS-232C)
Power availability 1.2/0.6 A
Dimensions / weight / warranty
Dimensions (w x d x h) 44.25 x 17.12 x 4.39 cm
Weight 3.4 kg
Warranty Lifetime warranty: for as long as you own the product, with next-business-day advance replacement (available in most countries)
One moment please, your page is loading...