JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446 NEW

Product Conditie New
Part Number JSH-42S3AB3
HP part nr. A7446-63002
HP GP/N 405287-001
Product ID 3013

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 30,00 Incl. BTW: € 36,30

JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446 NEW

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Part Number JSH-42S3AB3
HP part nr. A7446-63002
HP GP/N 405287-001
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...