JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446 NEW

Product Conditie New
Part Number JSH-42S3AB3
HP part nr. A7446-63002
HP GP/N 405287-001
Product ID 3013

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 30,00 Incl. BTW: € 36,30

JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446 NEW

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Part Number JSH-42S3AB3
HP part nr. A7446-63002
HP GP/N 405287-001
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...