HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, New

Product Conditie New
HP part nr. 455883-B21, 455885-001, 456096-001
Product ID 7476

Beschikbaarheid: 55 In voorraad

Excl. BTW: € 99,95 Incl. BTW: € 120,94

HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, New

More Views

  • HP 455885-001 10GB SW 850nm SFP Module
  • HP 455885-001 10GB SW 850nm SFP Module

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
HP part nr. 455883-B21, 455885-001, 456096-001
Network Poorten 1x
Network Snelheid 10G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

One moment please, your page is loading...