FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Product ID 3000

Beschikbaarheid: 3 In voorraad

Excl. BTW: € 29,00 Incl. BTW: € 35,09
used

FTR-8519P -3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest

Details

FTR-8519P-3 1Gb SW GBIC 850nm Multi-Mode Short-Wavelenght Fiber Optic Transceiver Module
One moment please, your page is loading...