Finisar FTR-8519-3 GBIC SW 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTR-8519-3
Product ID 2999

Beschikbaarheid: 2 In voorraad

Excl. BTW: € 5,00 Incl. BTW: € 6,05

Finisar FTR-8519-3 GBIC SW 850nm

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTR-8519-3
Network Poorten 1x
Network Snelheid 2G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...