Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTRJ8524P2BNV
HP part nr. A7446-63002
Product ID 6589

Beschikbaarheid: 2 In voorraad

Excl. BTW: € 15,00 Incl. BTW: € 18,15

Finisar  FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTRJ8524P2BNV
HP part nr. A7446-63002
HP Retail P/N 405287-001
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...