Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTLF8524P2BNV-BR
Product ID 6590

Beschikbaarheid: 685 In voorraad

Excl. BTW: € 14,95 Incl. BTW: € 18,09

Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model FTLF8524P2BNV-BR
Network Poorten 1x
Network Snelheid 4G
Netwerk Type FC
One moment please, your page is loading...