Dell PowerConnect 6224, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model 6224
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6692

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Vanaf: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Dell PowerConnect 6224, 24 Port, Layer 3, Gigabit Switch

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model 6224
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Network Managment Layer 3

Details

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 136 Gbps
MAC Addresses Up to 8,000
Vlan
VLANs supported Up to 4093
Protocol based VLANs Yes
Chassis
BxDxH (mm) 440 x 387 x 43.2
Gewicht 6,06 Kg
One moment please, your page is loading...