Dell PowerConnect 5424, 24Port, Layer 2, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 683405198345, 0683405198345
Model PowerConnect 5424
Part Number M023F, 0M023F
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 6757

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 99,00 Incl. BTW: € 119,79

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

The PowerConnect 5424 switch delivers significant price/performance benefits.

Rack Ears not included

Dell PowerConnect 5424, 24Port, Layer 2, Gigabit Switch

More Views

  • Dell PowerConnect 5424, 24Port, Layer 2, Gigabit Switch
  • Dell PowerConnect 5424, 24Port, Layer 2, Gigabit Switch
  • Dell PowerConnect 5424, 24Port, Layer 2, Gigabit Switch
  • 2x Dell PowerConnect 5424 Rack Mount Kit, Rackmount, Rack Ears, Rack Oren

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .
Uw server wordt zorgvuldig geassembleerd en getest voordat deze  verzonden wordt.

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !

Stock Prijs
  • [13 ] + 99,00
Stock Prijs
  •  
  • [60 ] + 19,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G
    [] 10,00
  • x Allied Telesis AT-SPSX SFP SW 850nm 1G
    [] 9,95
  • x New Cisco GLC-BX-U= SFP SW 1G 1310nm(TX) / 1490nm(RX) NEW
    [43 ] 49,95
  • x New Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm 1G NEW
    [19 ] 24,95
  • x Finisar FTRJ8519P2BNL 2G SFP SW 850nm Dell P/N: 0X3366
    [43 ] 20,00
  • x Finisar FTRJ-8519-7D SFP SW 850nm
    [] 15,00
  • x Finisar FTRJ8519P1BNL-MD SFP SW 850nm
    [] 13,00
  • x Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LW 1310nm Dell P/N: 0U3650
    [16 ] 36,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm
    [685 ] 14,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-SU SFP SW 850nm
    [16 ] 13,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3-HP SFP SW 850nm
    [59 ] 8,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-MD SFP SW 850nm
    [21 ] 24,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNV SFP SW 850nm
    [266 ] 20,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm
    [46 ] 15,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446
    [] 15,00
  • x SUN XSFP-SW-4GB-4PK SFP SW 850nm
    [] 24,95
  • x PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm
    [] 20,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446B
    [] 10,00
  • x New Finisar FTLX8570D3BCL-C2 SFP SW 850nm 10G Cisco P/N: 10-2566-02
    [127 ] 29,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable European plug CEE7/7 to IEC320 C13 (Female) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [225 ] 2,95
  • x Dell, FC 50/125, LC To LC Duplex Cable
    Length: 5 meter
    P/N: 2R394, 02R394
    [] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
EAN / UPC 683405198345, 0683405198345
Model PowerConnect 5424
Part Number M023F, 0M023F
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 44mm
Breedte 440mm
Diepte 225mm
Network Poorten 24x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Managment Layer 2

Details

Port Attributes
Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control
MDI/MDIX Auto
Broadcast storm control Yes
Performance
Switch Fabric Capacity 48Gb/s
MAC Addresses Up to 8,000
Vlan
VLANs supported Up to 4000
Protocol based VLANs Yes
Chassis
BxDxH (mm) 439 x 256 x 43.2
Gewicht 3.6 Kg
Rack Ears No
One moment please, your page is loading...