Dell PowerConnect 3548, 48 Port Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PowerConnect 3548
Part Number Dell 9YZR7F1
Dell part nr. GY466, 0GY466, H984F, 0H984F, M725K, 0M725K
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 9576

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 99,00 Incl. BTW: € 119,79

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

De PowerConnect™ 3548-switches bieden robuuste beveiliging, krachtige stapelmogelijkheden en beheerfuncties op bedrijfsniveau die ideaal zijn voor 'edge-of-network'-toepassingen waarbij snelheid, beschikbaarheid en beheerbaarheid een vereiste zijn.

Dell PowerConnect 3548, 48 Port Switch

More Views

  • Dell PowerConnect 3448 (0TJ930) 48 Ports 10/100 switch
  • Dell PowerConnect 3448 (0TJ930) 48 Ports 10/100 switch

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .
Uw server wordt zorgvuldig geassembleerd en getest voordat deze  verzonden wordt.

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !

Stock Prijs
  • [] + 99,00
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Cisco CVR-X2-SFP V01 TwinGig Converter Module
    [17 ] 10,00
  • x Cisco CVR-X2-SFP V02 TwinGig Converter Module
    [65 ] 10,00
  • x Finisar FTRJ8519P2BNL 2G SFP SW 850nm Dell P/N: 0X3366
    [43 ] 20,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-MD SFP SW 850nm
    [21 ] 24,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNV SFP SW 850nm
    [266 ] 20,00
  • x Finisar FTRJ8519P1BNL-MD SFP SW 850nm
    [] 13,00
  • x New Cisco GLC-BX-U= SFP SW 1G 1310nm(TX) / 1490nm(RX) NEW
    [43 ] 49,95
  • x New Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm 1G NEW
    [19 ] 24,95
  • x JDSU JSH-42S4DB3-HP SFP SW 850nm
    [59 ] 8,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm
    [46 ] 15,00
  • x Allied Telesis AT-SPSX SFP SW 850nm 1G
    [] 9,95
  • x JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446B
    [] 10,00
  • x Finisar FTRJ-8519-7D SFP SW 850nm
    [] 15,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-SU SFP SW 850nm
    [16 ] 13,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446
    [] 15,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm
    [685 ] 14,95
  • x SUN XSFP-SW-4GB-4PK SFP SW 850nm
    [] 24,95
  • x PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm
    [] 20,00
  • x New Finisar FTLX8570D3BCL-C2 SFP SW 850nm 10G Cisco P/N: 10-2566-02
    [127 ] 29,95
  • x Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G
    [] 10,00
  • x Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LW 1310nm Dell P/N: 0U3650
    [16 ] 36,00
  • x New HP BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, New
    [55 ] 99,95
  • x New Cisco FET-10G 10GB 850nm SFP Module, New
    [33 ] 49,95
  • x Intel FBR-703SDZ-IN2, SFP SW 850nm, 10G, Dell P/N: R8H2F, 0R8H2F
    [18 ] 89,00
Stock Prijs
  •  
  • [60 ] + 19,95
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable European plug CEE7/7 to IEC320 C13 (Female) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [223 ] 2,95
  • x Dell, FC 50/125, LC To LC Duplex Cable
    Length: 5 meter
    P/N: 2R394, 02R394
    [] 34,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model PowerConnect 3548
Part Number Dell 9YZR7F1
Dell part nr. GY466, 0GY466, H984F, 0H984F, M725K, 0M725K
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4.32 cm (1U)
Breedte 43.95 cm (19 Inch rack mountable)
Diepte 25.64 cm
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 2x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Power over Ethernet (PoE)

No

Stackable Switch Ja
Network Managment Layer 2
Netwerk Type NIC
Connector Type LC

Details

 

Krachtige Fast Ethenet-oplossing

  • Krachtige, 48-poort Fast Ethernet-oplossing tegen wirespeed snelheid, die ideaal is voor robuuste stapelmogelijkheden, voordelige kabelbehuizingsoplossingen, desktopconnectiviteit en ultrasnelle aggregatie van netwerkbackboneverkeer.

  • Veilige switching die gebruikmaakt van Edge-verificatie via 802.1x, privé-VLAN's, Voice VLAN's, op protocollen gebaseerde VLAN's en SNMPv3. Robuuste beveiligingsfuncties via stroomgebaseerde IP- en MAC-toegangscontrolelijsten (Access Control Lists of ACL's), poortgebaseerde MAC-beveiliging, externe verificatie met RADIUS en TACACS+, SSL/SSH-codering en IP-gebaseerde filtering van beheertoegang.

  • Ondersteunt open industriestandaarden, zoals geavanceerde Quality of Service (L2/L3-bewust), Multiple Spanning Trees, SNTP en IP-multicast ondersteuning, dynamische linkaggregatie (LACP), dynamische VLAN-configuraties, port mirroring en Rapid Spanning Tree Protocol.

  • Veelzijdig extern beheer via een industriestandaard CLI, een ingesloten webinterface of een SNMP-gebaseerde beheertoepassing.

  • Virtual Cable Tester™ (virtuele kabeltester) van Marvell voor het detecteren van koperen connectiviteit, het opsporen van problemen en fibre transceiver-diagnose voor het oplossen van transceiverproblemen.
One moment please, your page is loading...