Cisco SFP-GE-L= SFP LW 1310nm 1G NEW P/N: 10-2144-01

Product Conditie New
Model SFP-GE-L=
Part Number 10-2144-01
Product ID 6582

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 110,00 Incl. BTW: € 133,10

Product Features

  • Up to 1.25Gb/s data links
  • Duplex LC connector
  • 1310nm Fabry-Perot Laser Sender
  • Up to 10km on 9/125µm Single-mode Fiber 
  • Digital Diagnostics (DDM)
  • Hot-Pluggable Capability
  • Single +3.3V Power Supply
  • Compliant with Specifications for IEEE802.3Z
  • Operating Case Temperature 0°C to 70°C

 

Applications

  • 1.25Gb/s Gigabit Ethernet
  • 1.0625Gb/s Fiber Channel

Cisco SFP-GE-L= SFP LW 1310nm 1G NEW P/N: 10-2144-01

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie New
Model SFP-GE-L=
Part Number 10-2144-01
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Netwerk Type FC
Connector Type LC
One moment please, your page is loading...