Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G P/N: 30-1301-03

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model GLC-SX-MM
Part Number 30-1301-03
Product ID 6684

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 18,00 Incl. BTW: € 21,78

Cisco GLC-SX-MM  SFP SW 850nm 1G P/N: 30-1301-03

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model GLC-SX-MM
Part Number 30-1301-03
Network Poorten 1x
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...