Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S, 48Port, Layer 3, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst 3750 Series
Part Number WS-C3750G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 787

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Excl. BTW: € 1.895,00 Incl. BTW: € 2.292,95

Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S, 48Port, Layer 3, Gigabit Switch

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst 3750 Series
Part Number WS-C3750G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 10Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Managment Layer 2

One moment please, your page is loading...