CISCO Catalyst WS-C3560G-48TS-S / 48 port, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst C3560
Part Number WS-C3560G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8309

Beschikbaarheid: In voorraad

Vanaf: Excl. BTW: € 299,00 Incl. BTW: € 361,79

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Catalyst 3560G 48 10/100/1000 Ports & 4 SFP Gigabit Ethernet Ports, IP Base Image De voorgeconfigureerde Layer 2 uit de Cisco Catalyst 3560-serie behoren tot de enterprise-klasse voor Fast en Gigabit Ethernet-configuraties (10/100/1000), veiligheid en QoS (Quality of Service, QoS). De Catalyst 3560 is bij uitstek geschikt als access-layer switch voor kleine en middelgrote ondernemingen of vestigingen. U kunt gebruik blijven maken van de eenvoud van het traditionele LAN-switching netwerk, en daarnaast nog een diversiteit van intelligente diensten uitvoeren, zoals: - Krachtige Quality of Service (QoS) - Beperking Rate - ACL's (Access Control Lists) - Multicast Management - High Performance IP routing Vereenvoudigde Netwerk Cisco Network Assistant is een centraal management applicatie voor switches, routers en draadloze Access Points en is voor de Catalyst 3560-serie verkrijgbaar. De toepassing biedt gratis configuratie wizard, die de uitvoering van geconvergeerde netwerken en intelligente netwerkdiensten vereenvoudigd.

CISCO Catalyst WS-C3560G-48TS-S / 48 port, Gigabit Switch

More Views

Hieronder kunt u uw server met 3 jaar garantie samenstellen.

In het vak "Current configuration" rechts ziet u uw huidige configuratie.
Als u de door u gewenste configuratie niet kunt samenstellen, kunt u altijd contact opnemen met onze verkoop afdeling .

Standaard 3 jaar garantie op alle Servers, PC's en workstations !
Uw bestelling wordt geassembleerd en getest geleverd !

Stock Prijs
  • [] + 299,00
Stock Prijs
  •  
  • [38 ] + 14,95
Stock Prijs
  • x Cisco GLC-SX-MM SFP SW 850nm 1G
    [] 10,00
  • x Allied Telesis AT-SPSX SFP SW 850nm 1G
    [] 9,95
  • x New Cisco GLC-LH-SM= SFP LW 1310nm 1G NEW
    [17 ] 24,95
  • x New Cisco GLC-BX-U= SFP SW 1G 1310nm(TX) / 1490nm(RX) NEW
    [43 ] 49,95
  • x Finisar FTRJ1319P1BTL SFP LW 1310nm Dell P/N: 0U3650
    [16 ] 36,00
  • x Finisar FTRJ-8519-7D SFP SW 850nm
    [] 15,00
  • x Finisar FTRJ8519P1BNL-MD SFP SW 850nm
    [] 13,00
  • x Finisar FTRJ8519P2BNL 2G SFP SW 850nm Dell P/N: 0X3366
    [43 ] 20,00
  • x PicoLight PLRXPL-VC-SG3-24-N SFP SW 850nm
    [] 20,00
  • x SUN XSFP-SW-4GB-4PK SFP SW 850nm
    [] 24,95
  • x Finisar FTLF8524P2BNV-BR SFP SW 850nm
    [679 ] 14,95
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm HP P/N: A7446
    [] 15,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-SU SFP SW 850nm
    [16 ] 13,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3 SFP SW 850nm HP P/N: A7446B
    [] 10,00
  • x Finisar FTRJ8524P2BNV SFP SW 850nm
    [46 ] 15,00
  • x JDSU JSH-42S4DB3-HP SFP SW 850nm
    [59 ] 8,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNV SFP SW 850nm
    [266 ] 20,00
  • x Finisar FTLF8524P2BNL-MD SFP SW 850nm
    [21 ] 24,95
  • x New Finisar FTLX8570D3BCL-C2 SFP SW 850nm 10G Cisco P/N: 10-2566-02
    [127 ] 29,95
  • x None
     
Stock Prijs
  • x None
     
  • x Power cable European plug CEE7/7 to IEC320 C13 (Female) info
    Length: 1.5 meter, 200V - 240V
    [161 ] 2,95
  • x Cisco 50cm stackwise cable 72-2632-01 Cab Stack
    [] 69,95

* Verplichte velden

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst C3560
Part Number WS-C3560G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4.45 cm
Breedte 44.5 cm
Diepte 37.0 cm
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3
Netwerk Type NIC
One moment please, your page is loading...