CISCO Catalyst WS-C3560G-48TS-S / 48 port, Gigabit Switch

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst C3560
Part Number WS-C3560G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Product ID 8309

Beschikbaarheid: Dit product is binnenkort (weer) leverbaar.

Vanaf: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Prijs huidige configuratie: Excl. BTW: € 0,00 Incl. BTW: € 0,00

Catalyst 3560G 48 10/100/1000 Ports & 4 SFP Gigabit Ethernet Ports, IP Base Image De voorgeconfigureerde Layer 2 uit de Cisco Catalyst 3560-serie behoren tot de enterprise-klasse voor Fast en Gigabit Ethernet-configuraties (10/100/1000), veiligheid en QoS (Quality of Service, QoS). De Catalyst 3560 is bij uitstek geschikt als access-layer switch voor kleine en middelgrote ondernemingen of vestigingen. U kunt gebruik blijven maken van de eenvoud van het traditionele LAN-switching netwerk, en daarnaast nog een diversiteit van intelligente diensten uitvoeren, zoals: - Krachtige Quality of Service (QoS) - Beperking Rate - ACL's (Access Control Lists) - Multicast Management - High Performance IP routing Vereenvoudigde Netwerk Cisco Network Assistant is een centraal management applicatie voor switches, routers en draadloze Access Points en is voor de Catalyst 3560-serie verkrijgbaar. De toepassing biedt gratis configuratie wizard, die de uitvoering van geconvergeerde netwerken en intelligente netwerkdiensten vereenvoudigd.

CISCO Catalyst WS-C3560G-48TS-S / 48 port, Gigabit Switch

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Model Catalyst C3560
Part Number WS-C3560G-48TS-S
Form Factor 1U - 19" Rackmodel
Hoogte 4.45 cm
Breedte 44.5 cm
Diepte 37.0 cm
Network Poorten 48x
Network Snelheid 10/100/1000Mb/s
SFP Ports 4x
Max Supported SFP Speed 1Gb/s
Wave Lenght 850nm + 1310nm
Stackable Switch Ja
Network Management Layer 3
Netwerk Type NIC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...