Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876

Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Part Number 30-0759-01
IBM P/N 21H9876
Product ID 3012

Beschikbaarheid: 8 In voorraad

Excl. BTW: € 15,00 Incl. BTW: € 18,15
  • MFG P/N: 30-0759-01
  • IBM P/N: 21H9876
  • 1000Base-SX
  • 1Gb FC, 1GbE
  • 850nm Shortwave
  • GBIC (SC) Form Factor

Cisco 30-0759-01 GBIC SW 850nm 1G IBM P/N: 21H9876

More Views

Extra informatie

ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie
Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest
Brand CISCO,IBM
Part Number 30-0759-01
IBM P/N 21H9876
Network Snelheid 1G
Wave Lenght 850nm
Netwerk Type FC

Eigen tags

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.

One moment please, your page is loading...